Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC 200k-ból? (Kérdésed túl...

PC 200k-ból? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
200 ezer forintom lenne most új PCre. Szeretnék rajta játszani illetve 3D tervezéssel (3ds max, Maya) ill. videószerkesztéssel és vágással (After Effects, Sony Vegas) foglalkozni. SSD sem ártana, egy 90GB Corsair Force GT jó lenne. Monitorom Dell U2312HM lenne.

2012. máj. 16. 16:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"az ivy-t nem tudom minek nyomja itt mindenki"

Talán mert új. Gondolom emlékszel amikor kijött a bull, még túlárazottam is nyomták ráfele mindenkire. Persze ivy-nél jobb a helyzet, de a felárát akkor se éri meg.

Am olvastuk mi is a pasztás tesztet, ettől független még egy kissé jobban melegszik, de ezt tudjuk be a kisebb lapkának. No meg az egyszerű user pont azt fogja kicserélni....

A gép amit az utolsó összerakott jó lett, de én inkább vennék egy olcsóbb lapot(szorzózáras a CPU úgy is), és akkor lehet belefér egy HD 7850 is, az meg openCL-nél esetlegesen "nagyon adná".

2012. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!