Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugye jól tudom hogy a tápok...

Ugye jól tudom hogy a tápok azok univerzálisak?

Figyelt kérdés
Ezen azt értem hogy minden házba és a csatlakozója minden alaplapba jó???!!!
2012. máj. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem, de a hozzáférhetők döntö többsége jó lesz, szóval sanszos hogy nem fogsz mellényúlni.

ATX az elterjedt szabvány, de ATX-en belül is lehetnek különbségek, mind méretre (micro, mini, standard, workstation) mind kivezetés száma, fajtája és a terhelhetőség is lényeges (ATX 1.3, 2.0, 2.2, 2.3).


A lényeg ha ma mész vásárolni tápot és a 2.3 ATX szabványút kérsz akkor csak egy esetben nyúlhatsz mellé, ha valami multimédiás pc-t épitenél, elképzelhető hogy a házba egyszerüen nem fér el, ilyenkor ennek megfelelő tápot kell vásárolj.

De ha tegnap kukáztál egy AT-s tápot akkor ne lepödj meg hogy semmire sem tudod majd használni.


Tápméretek: [link]

2012. máj. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Hát én ezt rendeltem meg és ez jó egy normál házba?? nem torony nem is fekvő!

2012. máj. 16. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz, lényegtelen hogy fekvő vagy torony attól még szabvány, ATX legyen (sansztalan hogy mást vettél volna).
2012. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!