Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplapot vegyem?...

Banbalazs96 kérdése:

Melyik alaplapot vegyem? (Lásd alul)

Figyelt kérdés
AsRock 990FX Extreme4 vagy ASUS M5A99X EVO?
2012. máj. 13. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
bánom én
2012. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mégis mire kell? Vagy ilyen szempontok nálad nem számítanak?

Talán 3 vga-val nyomatni?

2012. máj. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
DIGI+ VRM sem egy utolsó dolog tuning szempontjából stabilitás téren.
2012. máj. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cipi8 ***** válasza:
Inkább ASUS nem sok jót lehet hallani mostanság az ASRock-ról, nekem is most egy hibás ASRock-om van de most cserélem majd ASUS-ra vagy Gigabytra. Ja az én lapom is rendesen döglődik! ASRock... soha többet!
2012. máj. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szabó Gy ***** válasza:
A márkafanatizmust nem lehet befolyásolni.Aki megjárta egyszer egy adott márkával az egy kicsi átfontoltabban vesz ilyet,vagy egyáltalán nem vesz és az egész gyártót lehúzza.! és 1/2 éve vannak Asrockjaim /Van egy játék gépem és egy netező/tükéletesen működnek,Most váltok platformot és Asrock lapot vetten bele.Én dicsérem,de erre sem lehet adni.Minden gyártónál előfordul egykét hibás lap.Amit viszont tanácsolok,mert fontosnak tartok,bármilyen lapot is vegyél,olyan üzletbe vegyed ahol a garanciádat érvényesíteni is tudod.Többe kerül,mint egy olyan internetes bolt,ahol nincs személyes átvétel,csak a futár és panasz esetén mehetsz a fenébe,de hidd el megéri.Az alap a 2 év garancia,de vannak boltok ahol 3 is egy kis minimális árkülönbséggel.De ezt neked kell átböngészni,hogy hol ,mit adnak mennyiért.
2012. máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szabó Gy ***** válasza:

4 és 1/2 év akar lenni,csak elnyomtam.

Egy pozitívum még az Asrock mellett.A villám belevágott a telefonhálózatba.Vitte a modemet,a routert és a két alaplapi hálókártyát.Az egyik gépen a net csak PCI-os kártyán keresztül van.Kicsit rokkantan is ,de megy.Túlélték a villámot.

2012. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem sok jót lehet hallani mostanság az ASRock-ról"

Ezzel a kijelentéssel csak kb 3-4 évet csúsztál. Manapság messze jobb mint annak idején, élvonalbeli gyártó lett, tömeges halálozási ráta nincs, csak annyi amennyi belefér, meg amennyi a megszokott a többi gyártóhoz viszonyítva. No meg semmi olyat nem hallani mint a giga háza tájáról.


Amúgy én magam is kíváncsi lennék, mire kell 990-es chipsetű lap?

2012. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán túlfeszvédelem kéne a tápba, nem kodgányt és társait használni és a vak szerencsében bízni.
2012. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szabó Gy ***** válasza:

ezio_auditore


Melyik táp rendelkezik túlfeszvédelemmel telefonvonalra?

2012. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!