Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet attól lassú egy számítóg...

Lehet attól lassú egy számítógép, hogy már öreg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nincs karbantartva, telepítsd újra az operációs rendszert a megfelelő driverekkel mellé.
2012. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, ha pl.: annyit használták a procit, szét tud nyűvődni. Erre nekem van egy jó példám is. Az iskolánkban a régi infoteremben van egy DELL gép a sarokban, saccra ahogy néztem úgy 9-10 éves lehetett. Ha jól tudom egy nem olyan rossz Pentium processzor benne, de egyszerűen használhatatlan. Jobb klikk a Sajátgépen- fél perc mire a lenyíló menü megjelenik, vagy több. Nem is használja sztem azt a gépet senki. Annyiban azonban igazat kell adnom, h a karbantartás is számít "valamennyit". Fiatalabb alkatrészekre való cserével sztem lehet egy gépen frissíteni.
2012. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vissza eshet a teljesítmény, de nem ilyen drasztikusan. A kérdezőnek a fenti probléma van 99%.
2012. máj. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Panda Péter ***** válasza:

"annyit használták a procit, szét tud nyűvődni"

ez ritka nagy tévedés. egy processzor nem tud szétnyűvődni, meg semmi ilyesmi, egy processzor, ameddig működőképes, és tudja tartani az órajelét (nem degradálódik, amivel én még processzornál nem is találkoztam), addig ugyanolyan gyors lesz. az a gép azért lassú, mert a vinyó ősöreg, na az viszont be tudja lassítani a gépet. a régi gépek 90%-ánál a régi/rossz/lassú háttértár a szűk keresztmetszet.

2012. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyira drasztikusan nem lassult le csak mindent lassabban tölt be mint eddig. Az operációs rendszer pedig 4 hónapja lett újratelepítve.
2012. máj. 12. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
a DELL gépes vagyok: akkor csak kíváncsiságból - ott mi lehet a gond?
2012. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még mindig én - szaggatottan reagált bármire, mindenki óckodott odaülni... hálistennek az új terme miatt ennek vége...
2012. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!