Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sharkoon vaya ház, asus p5b...

Sharkoon vaya ház, asus p5b premium alaplappal miért nem passzol a helyére a videókártya?

Figyelt kérdés
Most raktam össze a minap egy új konfigot amivel semmi gond nem volt és a fent említett házat használtam ahhoz is. Ma vettem mégegyet egy cpu hűtővel együtt mert a régi gépem (asus p5b premium alap és geforc 8600 gt vga) se selejteződött le hanem egy rokonomnak adtam. Lényeg, hogy a cpu hűtője egy kicsit hangos volt benne és mivel később azt is bővíteni akarják vettek ahhoz is egy ilyen házat és hűtőt amit nemrég akartam összerakni, viszont miután beraktam az alaplapot a vga helye és a ház hátulján levő nyílások nem passzolnak. Még direkt megnéztem, hogy ahhoz a régi alaphoz jó-e a ház így fogalmam sincs mi lehet a gond.
2012. máj. 11. 18:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!