Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapba csak olyan...

Szabó Gy kérdése:

Az alaplapba csak olyan gyártói cikkszámú memória modult lehet tenni, ami szerepel a megadott támogatott memória listán?

Figyelt kérdés
A foglalat és a MHz szám megfelel.
2012. máj. 10. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Az csak arra vonatkozik, hogy a gyártó azokkal a memóriákkal tesztelte és azokkal garantálja a működést.

Ritkán fordul elő, hogy egy memória ne menjen emiatt, régebben volt ez gond, ma már nem nagyon kell vele foglalkozni, annyi gyártó van, hogy nem tudná mindre tesztelni.

Mondjuk az OCZ Platinum GOLD szériával voltak bajok, kényes volt pár alaplapra, nem jellemző, hogy ez baj legyen.

2012. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő a kiszemeltem:8GB 1600MHz DDR3 RAM Geil Black Dragon Kit SPD:9 (2X4GB)
2012. máj. 10. 22:21
 3/7 A kérdező kommentje:

Illetve ez:Geil DDR3 1600MHz 8GB Enhanced CORSA Kit2

még nem döntöttem

2012. máj. 10. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Geil memóriát még nem láttam nem működni kompatibilitási bajok miatt. Én simán venném, ez tényleg ne tartson vissza semmitől.
2012. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 10. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam Geil-t nem működni. Gigabyte alaplappal nem szeretik egymást állítólag,persze nem mindegyik de előfordulhat.
2012. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A GEIL-nek volt egy olyan rossz szokása, hogy AMD-s rendszereknél kényeskedett, hogy ez mára mennyire szűnt meg nem tudom. Amúgy mire kell olyan "drága" ram?
2012. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!