Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet elnyomódott DE?

Billentyűzet elnyomódott DE?

Figyelt kérdés
Testvérem elnyomta abillentyűzetet vagy nemtudom de csak a facebook oldalon. fehét a háttér, minden adat bal oldalra ki van rakva és kisbetűvel össze van sűrítve, egymásba folyik. a többi oldal normálisan működik. hogy tudom megcsinálni? mit nyomhatott meg?
2012. máj. 10. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek volt ilyen, de teljesen magától anélkül, hogy valamit elállítottak volna.

Sajnos nem tudom mitől volt és azt sem, hogy mi lett a megoldása. Hátha valaki tudja. Szóval nem biztos, hogy a tesód volt a bűnös :)

2012. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fél órát frissítgettem ujrainditottam a gépet, kijelentkezgettem. egyszercsak egy frissítésnél jólett. valószínű tehát hogy magától ment el az egész. köszönöm :)
2012. máj. 10. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy inkább az ominózus "CTRL" + "+" volt a ludas.
2012. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ctrl + nem azt megnézem :) mondom magától b..ódott el és egy frissításől jólett fél óra mulva kb..
2012. máj. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!