Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ainol Novo 7 Elf II. Használ...

Tojasleves kérdése:

Ainol Novo 7 Elf II. Használ valaki ilyet? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
ilyet készülök venni, a youtube-os videók meggyőzőek, de arra vagyok kiváncsi, hogy akinek van, van vele rossz/jó tapasztalata?

2012. máj. 10. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt vám ainol termékre.
2012. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Sziasztok,


Engem is nagyon erdekelne, hogy Magyarorszagra rendelve Kinabol, vajon kell-e vamot fizetni.

Koszi!

2012. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 TomThunderbolt ***** válasza:

Én is ma kaptam egyet!

Az eddigi problémáim:

-Idegesítő volt nagyon hogy be kellet állítanom ,hogy ne legyen egy csomó dolog rajta Kínai ,amit lehetett le is töröltem.

-A GPS-es hiány

-A s3g sim csatlakozás hiánya(na de elvileg ezt ki lehet javítani ,de hogy? Szerintem kell venni egy mini usb to usb alakítót és ehhez a támogatott modemek egyikét. De működik? vagy feleslegesen veszem meg hozzá? Segítsetek ebben)

Pozitívumok:

-Nem melegszik

-Nem fagy/akad

-Nagyon gyors

-HD videók akadás mentesek

-Ahhoz képest hogy mekkora ,nagyon könnyű.

2012. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A mobilnet talán úgy a legegyszerűbb ha a telefonodon előfizetsz és wifi-n megosztod
2012. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!