Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire lehet hinni a "Hard...

Mennyire lehet hinni a "Hard Disk Sentinel" programnak?

Figyelt kérdés

Van már több mint 4 éves Sata2 Samsung winyóm, és a program azt mutatja hogy 100% a kondíciója és a teljesítménye is, hátralévő működési ideje több mint 1000nap!

Hőmérséklete se haladja meg a 40fokot, amúgy tény és való hogy nem fagy, de ez nekem fura mert már több éves és mintha még új lenne olyan eredményeket add ki nekem, ez mennyire hihető?


2012. máj. 10. 11:11
 1/5 lindmayer ***** válasza:
100%

hihtő

talán az egyik legmegbízhatóbb merevlemez-ellenőrző program

2012. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, csak ez is ugye egy tippelős történet, mert bármelyik nap tönkremehet bármelyik vinyó. Az ilyen programokat azért használják, mert a meghibásodások nagy részének előjele van és ez a progi ezt detektálja. Örülj neki, egyébként hihető, mert nekem is volt már 4-5 éves vinyóm és semmi baja nem volt, csak kinőttem, ezért lecseréltem...
2012. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kollega mondja, ez az egyik legmegbízghatóbb program :)
2012. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg ezekkel is, ha hasonló eredményre jutnak, hihető!


Ashampoo HDD Control

[link]

[link]


HDD Life Pro 4

[link]

2012. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek, és ahogy az utolsó hsz írta megfogadom a tanácsát, és azokat is megnézem.
2012. máj. 10. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!