Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom megnézni, hogy...

Molnardav kérdése:

Honnan tudom megnézni, hogy hány megás a video kártyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Dávid vagyok. Az irodámban végre kaptam egy új gépet. Csakhogy sehol sem tudom megnézni, hogy hány megás a video kártyája. Az informatikus srác a munkahelyemen most elment 2 hét szabira. Néztem az eszközkezelőben. Ott csak a kártya tipusát adta meg. Megnéztem a neten, de nem találtam. Aki tudja írjon légyszi. Előre is köszi. :)
2012. máj. 10. 08:14
 1/3 Pj0tr ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a videókártyán lévő VRAM mennyisége nem jelent semmit.

Ha nagyon érdekel a CPU-Z nevű program (ingyenesen letölthető) megmond mindent :)

2012. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd be futtatásba, hogy "dxdiag"
2012. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

WinXP:jobbklikk asztalon-->tulajdonságok-->beállítások-->speciális beállítások--> és ott valamelyik fülben ottvan hogy összes memória meg dedikált videomemoria...


Win7:jobbklikk asztalon-->képernyőfelbontás-->speciális beállítások--> összes elérhető graf.memo...

2012. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!