Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üzleti notebook helyett...

Üzleti notebook helyett érdemes lehet ultrabook-ot venni?

Figyelt kérdés
Megbízhatóságban, tartósságban hozzák ugyanazt a minőséget?

2012. máj. 9. 21:11
 1/4 lindmayer ***** válasza:

lehetséges

senki nem használta több éven keresztül, így érdemi információt ez alapján nem tudunk adni( mármint a megbízhatóságát illetően)

az biztos, hogy a teljesítménye az jóval kisebb, ha csak netezésre és szövegszerkesztésre kell meg filmnézésre akkor remek alternatíva lehet, főleg ha sokat hurcolázod magaddal

de ha csak otthon az asztalon lenne és nem mozdítanád, akkor inkább egy üzleti kivitelt válassz

2012. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig egy Dell Vostro-val nem jársz rosszul, azok főleg üzleti modellek, és a Dell ért a dolgához.
2012. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Én is ultrabookot akarok:

[link]

Szerintem gyengének nem nevezhető. Van i5-ös procival is.

2. A dell érti a dolgát, ezért megalkotta az inspiront :)) Bocs az iróniáért. A dellnek a magasabb kategóriában talán verhetetlen laptopjai vannak, és mivel az üzleti kategóriát említetted, kedves második válaszoló, egyet is kell veled értenem. de azért ezt az inspiront nem lehetett kihagyni ;)

3. Tartósságban valószínű soha, semmi nem fog az üzleti kategória nyomába érni. Mármint ami az elnyűhetetlenséget, tartós anyagokat illeti(nem a hardverek el nem avulását, hisz ez kategóriafüggetlen), viszont ehhez mérten drágábbak is. Egy HP probook, vagy a fenti Dell szerintem jó választás, ha ez a cél.

2012. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Dell Inspiron-t azért nem írtam mert az inkább otthoni modell, a Vostro meg inkább üzleti, legalábbis értesüléseim szerint.Viszont nekem Vostro-m van otthoni használatra, bár érzik hogy nem erre lett kitalálva de nincs különösebb bajom vele.
2012. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!