Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy icon7z500-as gamer...

Van egy icon7z500-as gamer egerem honnan tudnék letölteni hozzá driwert?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 23:22
 1/6 anonim válasza:

Egérhez driver... beszarás...


Egyébként ha tudod a gyártót megkeresheted a honlapját. Ha megtaláltad, ott biztos találni fogsz egy aloldalt ahol a termékeket megnézheted, kikeresheted az egeredet, és nagyon nagy eséllyel ugyanott megtalálod a letöltés linket is.


Ezt veheted mindenféle driver problémára megoldásként :)

2012. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
képzeld nem mindegyik egér fut jobban driver nélkül. pl jó példa a razerek, mindegyikhez kell a driver hogy jól be tudd állítani.
2012. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az én egerem pl saját HID bejegyzést készit az eszközkezelőbe, két aktiv programot futtat, ezek nélkül meg sem mozdul.


Szerintem ez a cég megszünt, régi cime szimplán az icon7.com volt.

Erre keress rá: Z500_Z300_20100409.exe

[link]

2012. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi meg is találtam le is töltöttem:D, de van a beállításoknál egy olyan hogy HZ azt mire állítsam? lehet 125,500 és 1000-re
2012. máj. 9. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Állithatod az ezret ha birja. Érdemes ellenőrizni a mouse rate checker nevezetü programmal, ugyanis ez egy operációs rendszer korlát amit vagy egy komolyabb egérdriver tud túllépni vagy rendszerfájlt kell felülirnod.
2012. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Panda Péter ***** válasza:
kár, hogy nincs köztes mód. a 125 az alap, viszont az 1000 megterheli az USB sínt meg a CPU-t is. 500 az ideális.
2012. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!