Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gt430-as VGA-t lehet...

Egy gt430-as VGA-t lehet tuningolni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Még gyártón belül is előfordulhat, hogy az egyiket lehet, a másikat nem. Szóval nincs rá egyértelműen igen/nem válasz. Viszont egy tény: hiába tuningolod, nem lesz lényegesen jobb. Ha sikerül 10%-ot húzni rajta, az nem lesz 10% fps-javulás. Sokkal többre meg ne nagyon számíts. Viszont tuningolva legalább hamarabb tönkremehet.
2012. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

uhh... akkor inkább békén hagyom :S

nagyon szépen köszönöm!

2012. máj. 8. 08:57
 3/5 anonim válasza:
Nem érdemes tuningolni, akkor sem lesz lényeges javulás. De jobban fog melegedni és többet is eszik a tuning hatására.
2012. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is olyan van és én a gpu-n 120 mhz-et húztam játék közben teljesen sta bil nem melegszik túl nem fagy le szerintem te is próvbálkozz meg vele. Egy jó tuningolóprogram evga precision
2012. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és nem eszik több áramot mert ha nem emelsz a volton (ami nem tanácsos) akkor nem fogyaszt többet+ nekem +6 fpst hozott
2012. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!