Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptop...

Mi lehet a baja a laptop DVD-lejátszójának?

Figyelt kérdés

Van a testvéreméknek egy laptopja. A gép használt, de működik. De van egy problémája. Nem játsssza le a lemezeket (CD-DVD), mert nem szerepel az eszközök között a DVD-meghajtó, mint D vagy E betűs periféria. De szerepel az eszközkezelőben. Ha ott ráklikkelek, akkor azt hazudja, hogy az eszköz megfelelően működik. Ha végigjátszom az új hardver keresését, akkor nem talál semmit, mert az eszközkezelőben már szerepel a cuccos.

Most akkor mi a fészkes fene van?



2012. máj. 7. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben távolitsd el az írót majd újrainditás.

Egy virtuális lemezkezelő is közrejátszhatott hogy "eltünt".

2012. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, már majdnem szervízbe lett vive. Megpróbálom.
2012. máj. 9. 16:17
 3/5 A kérdező kommentje:
A francba! Közben rájöttem, hogy amit lát az a winchester, és nem a DVD-meghajtó, mert azt nem is látja egyáltalán, és a hardverkereső sem leli meg. :( Akkor az most döglött?
2012. máj. 9. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eszközkezelőben ismeretlen eszköz-ként is megjelenhet,de gondolom akkor úgy se látja.

Esetleg még a BIOS-ban meg lehet nézni ,hogy ott van e(a wincseszternél)ott is el lehet talán játszani ezt az eltávolítást ,majd újra engedélyezést és akkor hajlandó lesz újratelepíteni.Más ötletem nincs.

2012. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja tényleg a biosz, az be sem ugrott. Én konzervatív vagyok, nekem rendes gép csak a deszktop-gép. A laptop az okostelefonhoz hasonlóan 'úri huncutság', ahol már nincs túl nagy beleszólása a haladó felhasználóknak a belső dolgokba. :(
2012. máj. 10. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!