Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP nyomtatóm van, és nem,...

HP nyomtatóm van, és nem, vagy csak később (15-20 perc) kezdi a nyomtatást. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A tulajdonságokban beállítottam, hogy A nyomtatás megkezdése azonnal, meg hogy Nyomtatás közvetlenül a nyomtatóra, de ugyanazt csinálja.

a nyomtatási várólistán bent van a dokumentum, amit nyomtatni akarok, az állapota: Nyomtatás.

Tesztoldalt nyomtat, mindig amikor bekapcsolom a nyomtatót... Több tesztoldalt nyomtattam már mint dokumentumot.

HP Deskjet F2200



2012. máj. 6. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld meg lecserélni a nyomtató driver-ét... Én is jártam már így, nekem asszem annó vírus volt...
2012. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gyári CD-n lévő driver nem megfelelő?
2012. máj. 6. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat is... 5letet adtam... De az is lehet, hogy az usb játszik... másik aljzatba próbáltad?
2012. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elindítom a telepítést, hozzá sem nyúlok és egy 15 perc múlva elkezdi nyomtatni? És csak az első lapnál. Ha utána még nyomtatok további oldalakat, akkor azt már azonnal kezdi is.
2012. máj. 6. 16:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve a nyomtatást indítom elnézést.
2012. máj. 6. 16:51
 6/6 Attila1976 válasza:
Nekem HP Photosmart C5180 All in One nyomtatóm van. Évekig görcsöltem a gyári szoftverével (lassú volt, lefagyott) míg rá nem jöttem semmi szükségem rá. A Windows felismeri, az alól tudsz nyomtatni és vannak más szoftverek is (VueScan, Icopy Scanner) amikkel az egyéb funkcióit is ki lehet használni.
2013. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!