Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Halottam olyan dologról hogy...

Halottam olyan dologról hogy PS2 emulátorral lehet számítógépen is ps2 játékot játszani csak nem mindegy milyen gép van. Ezen a konfigon menne valyon? Intel Celeron D 3.14Ghz DDR RAM 1GB ati radeon 9200 Pro (128mb) ezen futna?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
emulátorok elég erőforrásigényes programok. a te géped meg khmmm... nem egy erős jószág. egy próbát megér, de nem jósolok neki sok esélyt
2012. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez olyannyira esélytelen,hogy...

Még az én gépemen is akadnak olyan játékok,amik néha lassúak,akkor a tieden xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csák Norisz ***** válasza:
nem hiszem hogy menne rajta sőt lehetetlen D:
2012. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél még kb 3gb ramot és egy jobb videókártyát
2012. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FADDI NORBERT ***** válasza:
2013. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FADDI NORBERT ***** válasza:
az amd dual core 4000 + (2*2.3 ghz )már már határeset neki az emu processor igényes dolog nem vga ! de külőmben 2* 3000 procival tökéletes .a másik az emu két magot tud csak mozgósitani ugyhogy ne lepődgyön meg senki ha pl 4*2ghz gépen akad a lényeg a magónkénti órajel nagysága .vga elég 1 akár gf 210 is. szerintem 1 próbát megér ,de ne grand turismóval kezdj az biztos nem fog menni!
2013. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FADDI NORBERT ***** válasza:

a ps 2 hardverétől minimum 18-szor erősebb pc proci kell számolj!

remélem segitettem:)

2013. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!