Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megváltoztatni a...

Hogyan lehet megváltoztatni a hozzáférést/jogosultságot a merevlemezen?

Figyelt kérdés

Volt egy számítógépem, aminek az alaplapja tönkrement, de a merevlemez még használható volt. Vettem hozzá egy merevlemez "tokot" és gondoltam, hogy majd külső tárolóként használom. Viszont az összes addig azon tárolt adat, program, windows XP... minden rajta maradt és képtelen vagyok letörölni. Most tényleg szükségem lenne rá, hogy tárolásra tudjam használni. Hogy tudnám letakarítani, hogy legyen hely rajta??

Bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem, de abszolút nem értek hozzá!:) Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2012. máj. 3. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
tedd bele egy másik gpbe és 2 vinyóval az egyikröl bootol am másik(ez) pedig megformázod és kész
2012. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakoztatod a külső merevlemezt a géphez, majd sajátgép/számítógép, ott megjelenik a külső merevlemezed, jobb klikk egérrel rá és formázás, a gyosrformázás mellől pipa ki és indítás. :-)
2012. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!!! :)

Az elsőt nem ígérem, hogy kipróbálom, de a második egész végrehajthatónak tűnik! :)

Köszi

2012. máj. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!