Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Seagate merevlemezek jók?

Seagate merevlemezek jók?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
egen :D
2012. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, még mindig jobbak, mint a WD.

De hamarosan úgyis csak kettő közt lehet majd választani: WD vagy Seagate. Sajnos. :(

2012. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a Seagate HDD-k. nekem van egy régi 20gigás a szerver gépemben, és tökéletes még mindig :) pedig már 636 napos üzemideje van.
2012. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egészen jók. Az első Seagate HDD-m (továbbiakban ST) egy Western Digital helyett kaptam gari keretében. 3éve tökéletesen működik. (500Gb-s) Úgy 4hónapja kaptam kéz alatt apámtól egy másik ST HDD-t, ami nála teljesen használhatatlan volt. (Semmi nem ismerte fel, kattogott, leállt, és egyebek) Nálam azóta is tökéletesen megy egy Samsung HDD-vel RAID 0-ba kötve. (Szintén 500Gb-s)

Szóval csak ajánlani merem. :)

2012. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem 8 éve van egy seagate 40 GB-os merevlemezem és mai napig megbízhatóan működik
2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!