Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus PC alkatreszeket hova...

DonVito kérdése:

Asus PC alkatreszeket hova vihetek magyarorszagon szervizbe?

Figyelt kérdés
Mert most /pillanat kulfoldon vagyok es itt ezek a dolkog sokkal olcsobb es vennek 1 uj videokarit (Asus GTX 560Ti DCU II) Csak ha elromlik otthon akkor nem fogom tudni visszavinni oda ahova vettem mert egy kicsit draga lenne :D Na, szoval a kerdes az hogy van valami Asus szakszerviz ami ezekkel foglalkozik? Neztem mar neten de csak ien laptop szervizeket talaltam.
2012. máj. 2. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Az országok nevét külföldön is nagybetűvel kezdik. (meg sem említem, hogy több vesszőt is el tudtam volna képzelni)


2. Az ASUS hazai szervizszolgáltatásáról a gyártó honlapján is lehet tájékozódni:

[link]

Itt találhatóak a terméktámogatási osztály elérhetőségei is, ahol készséggel felvilágosítanak.

2012. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia koszi a valaszt de:


Hogyha te is 3 eves korodtol 20 eves korodig 3 kulonbozo orszagban eltel volna ahol ALIG volt alkalmam es volt kivel magyarul beszelgetnem akkor a te is egy kicsit mar ossze lennel keveredve es a te magyarod is egy kicsit "felejtos" lenne...


[link] Itt mar voltam de amint latod itt csak pda, rol monitorokrol, laptopokrol meg ilyen dolgokrol beszelnek. Asztali PC alkatreszekrol szo sincs...

2012. máj. 2. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ezért kellene egy e-mailt küldeni a terméktámogatási osztálynak. Ők majd megmondják, hogy van-e, illetve hol van olyan szervizük.
2012. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, ez jo otlet, megirtam az emilt, valaszoltak is. Koszi :D
2012. máj. 2. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt azért megjegyzem, hogy kétlem, hogy így külön alkatrészekkel foglalkoznának. Általában a bolt szokta intézni a garanciális problémákat. De a meghibásodási arány azért elég alacsony, nem hiszem, hogy probléma lenne.


Szívesen!

2012. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!