Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek elfutna akadozás...

Szerintetek elfutna akadozás nélkül egy HD6850-en a BF3?

Figyelt kérdés
vagy még milyen videókártyát tudtok ajánlani ami nagyon jó én nem drága
2012. máj. 1. 20:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az jó proci.
2012. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Hart mindenki el tudja olvasni a hozzászólásokat"

Mi? Ja ne gyanúsíts olyannal, hogy az iponról tájékozódok.

Azt viszont értsd meg hogy mi a fenének kiadni kb 40-et, hogy vegyél egy ilyen téren instabil márkát, mikor olcsóbban van sapphire, netán VTX(igen, giga helyet VTX-et mondok)?

Am tudom milyen, nekem is ebből a típusból van.

Ja tényleg, a CPU ahogy írod jó lesz.

2012. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nevezz balszerencsésnek, de a Sapphire 4850 vapor-x -ből amit vettem, a 3. volt csak működőképes. Asus-szal csak monitor, vidkari és alaplap problémám volt :D Gigabyte superb-emnek is gondja volt a csere már jó. A korábban említett MSI vidkari is rossz volt. Cooler Master hyper 212+-nál 1 hónap után csapágyas venti.


Szóval én ezekre nem nagyon figyelek, hogy ki szerint ki mit gyárt jól, mert a tapasztalatom azt mutatja, hogy mindből van kulesz. A GB 6850 -re is sokan panaszkodtak, aztán a második szériával már meg vannak elégedve a népek.

2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Apropó az órajele miatt ajánlom azt az "instabil" kártyát meg az igényes hűtése miatt.
2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen, balszerencsés vagy. Az viszont tiszta sor, hogy mindenhol van hiba, nem is kevés, sőt...

Én úgy értettem, hogy olyasmivel kell vigyázni ahol észrevehető a nagyszámú hiba arány, úgy mint pl ASUS HD48xx glaciator.

2012. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Apropó az órajele miatt ajánlom azt az "instabil" kártyát meg az igényes hűtése miatt."

Egyrészről, az instabill hülye szó volt belátom, másrészről a gyári tuning nem érv. Egyrészt, mivel kb semmit nem hoz, másrészt meg hogy akármelyik másik HD 6850-et fel is húzom addig. A windforce romlásába ne menjünk bele, én tartom magam ahhoz hogy az a VGA messze nem ér 40K-t(lassan már a DirectCU-s is olcsóbb).

2012. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tudsz valami tesztet linkelni, hogy melyik hűtés jobb, lusta vagyok de kíváncsi :D


Persze van pluszba vagy 30 Mhz Asus Cuda-hoz képest, de plusz! A húzásnak meg nem vagyok a híve, szeretem ha a gyári húzás van rajta (mint pl a Cyclone-nak 860 volt az meg 70-el több, mint a Cuda alap) és akkor tőlem aztán pukkanhat a kártya.


A Cyclone hűtését is dícsérték én viszont meg voltam halva, hogy a meleg levegőt nem fújja ki, hanem a ház belsejébe adja le.

2012. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ja és 37-ért kell venni, nem 40ért :D

De hagyjuk már ezeket az árakat, vapor-x 6850 is 48 ezer, nevetséges, soha nem ért ennyit, két hete meg még 42-ért is adták, ennyiért GTX 560-at veszel jelenleg.

Plusz kiadták a 7-es szériát is és semmi árváltozás nem történt a kártyák árában.

2012. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ha már felvetettétek a gtx 560-at akk melyik a jobb?

nvidia vs amd

2012. máj. 3. 16:07
 20/22 anonim ***** válasza:

Teljesítményben egy csöppet a GTX 560 a nyerőbb, de általában már olyan áron kaphatsz HD 6870-et is ami megint csak jobb.

Amúgy igazad van a Vapor-X ára már-már vicc, de legalább a hűtés nem rossz. Ott a Toxic változat, a piac egyik legmagasabb, és még elég hangos is.

2012. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!