Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA-t hogy tudom letakaritani?

VGA-t hogy tudom letakaritani?

Figyelt kérdés

kivülröl látom hogy a vga teteje kicsit poros!

lekapom a ház oldalát addig ok! és utána mivel szedjem le a port! elég egy rongy is? vagy fújjam le? vagy hogyan?

köszi a segitséget!



2012. máj. 1. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Sűrített levegővel is lefújhatod a nagyját, de én egy mezei ecsettel szoktam.
2012. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van kompresszorotok akkor azzal fújd ki belőle a levegőt. Mi mindig azzal szoktuk az egész gépet kifújni 3-4 havonta.

Illetve még a boltokban vásárolható sűrített levegő is jó, csak az nagyon drága.

2012. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát akkor az ecset lesz! kompresszor nincs! de jó ötletnek tünik :) köszi! azért még jöhetnek egyéb javaslatok is!
2012. máj. 1. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Emeletes házban kompresszor hiányában sűrített levegővel szoktam 2-3 havonta kifújni az egészet.
2012. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a bordától is függ. Ecsetet én csak ventilátorokhoz használok, mert a bordák mélyére még a nagyobbak sem érnek le. A porszívó teljesítménye ide általában kevés.


PC boltokban lehet kapni sűrített levegőt, bár nálam is a kompresszor a kedvenc.

2012. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a bordát is ki akarod pucolni, akkor óvatosan leszeded és szappanos víz + körömkefe. Ha sok benne a por, azért nem jó a levegős tisztítás, mert a ventilátorokba kerül és tönkre mennek, plusz a szobában is mocsok lesz :)
2012. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem árt az elején kezdeni.

Gép kikapcs.

Áramtalanít.

Kivisz a szabadba.

Oldala levesz.

Levegő kifúj.

A ventilátorok zárt házban vannak por nem megy bele a forgó részbe.

Ha porszívózol nagy az esélye hogy a műanyag csonk statikusan feltöltődik és kisütöd a ramodat vagy a vinyót.

A bordák levételét csak akkor ajánlom ha van hőpasztád és ujjra tudod pasztázni mert ennek hiányában még rosszabb lesz mint volt.

2012. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szétszedem a bordákat ecetesvìzben megmosom. A panelt fogkefével meg wd el tisztítom. A ventit befûjom hogy halkabb legyen. Bepasztázom ujra összeraom. Ezt 2 havonta
2017. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!