Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3870k,6850-nel jó párosítás?...

3870k,6850-nel jó párosítás? Befektettem egy ien konfogba.8gb ramom van ami 2000mhz-en pörög. Tisztában vagyok vele h nem lehet crossfire-ba kötni a vga-t az apu-val. Nem ezért vettem. Jól fog pörögni a vga a procival?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

2000MHz RAM felesleges, egyrészt: az A8-3870K 1866MHz-n tudja maximumon pörgetni a RAMot, de teljesen felesleges, hiszen játék során nem fogsz semmi pluszt észlelni a nagyobb órajel miatt. 1333-mas jó játékra, felesleges nagyobb.


Persze grafikai munka (elsősorban videórendering) ott már jó a nagyobb órajelű RAM. Mellesleg jó párosítás, de nem egészen értem, hogy miért APU-n akarsz játszani, pláne úgy, hogy melléraksz egy VGA-t.

Inkább AM3+ és FX-4100. Játékra jobban jössz ki vele.

2012. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelek.Bár pozitív-negatív kritikát is kapva,többen mondtaák,boltosok h a6-os amd megfelel egy core i5-nek.Ez a proci kilőve a vga-ját(65550d) jól fog szaladgálni a vga-mal.A ram az már csak hab a tortán.Full hd-full graf volt a célom.Hiszen a legtöbb játék már bizony benchmark.Lehet h elkapkodtam h apu lett,de semmit sem számít h hova integrálnak vga-t.Ugyis kikapcsolom.
2012. ápr. 30. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:

NE vegyél FM1-es APU-t, főleg ne így. Egyrészről már nem fog semmi se jönni bele, másrészről TELJESEN értelmetlen a párosítás.


"többen mondtaák,boltosok h a6-os amd megfelel egy core i5-nek"

Több core i5 is van, de szvsz egy A6-os APU CPU teljesítményben egy i5 6xx-et se hoz be.


".A ram az már csak hab a tortán.Full hd-full graf volt a célom"

Oda miért is nem elég 1333Mhz-s ram? A 2000mhz-s ramnak akkor lenne értelme ha az A8 GPU-ját használnád, hisz a gyorsabb ram itt számít a GPU-nál.


Szóval ahogy első írta AM3+ba fektess inkább, vagy várj az FM2-re.

2012. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudomásul vettem.Bár már leadtam a rendelést.Sok emberrel beszéltem már,és öntettem lelket magamba,hogy szuper lesz a játékokhoz.Hd és full grafika.1-2 évig ez meg kell h állja a helyét.Köszi
2012. ápr. 30. 11:45
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

attól hogy öntöm az erőt magamba, hogy le fogom fektetni Megan Fox-ot, még nem válik valósággá...

legközelebb a rendelés ELŐTT járj utána, hogy megéri-e megvenni, amit meg is veszel.

2012. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még ha el is basztam,de kiviszi a játékokat fullon.
2012. ápr. 30. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!