Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "Processor revision" ez meg mi?

"Processor revision" ez meg mi?

Figyelt kérdés

Rakok össze egy gépet:

alaplap: MSI SocketAM2 N1996

proci: 2x2.4Ghz

RAM: 2GB

VGA: GeForce 520T GDDR3 (1GB)

Táp: 500W

Merevlemez: 320GB 2,5" (ami régen a laptopomban volt)


Összeraktam, bemegyek a BIOS-ba, hogy a pendrive legyen az első, mert azon van a WIN7 telepítője. Kapok egy hibaüzenetet "processor revision"-os szöveggel. F1-et nyomok, de következő oldalon az van, hogy "szoftver, vagy hardver változás történt, rakja be a telepítőlemezt és kérjen javítást". Amikor a WIN7 lemezét rakom be, akkor is ez megy lépésről lépésre. De a laptopomra feltom rakni a WIN7-t ugyanazzal a pendrive-val és ugyanazzal a winchesterrel (formázva és nem formázva is be volt rakva a gépbe és mindíg ugyanaz jött elő)

amikor meg az XP telepítőlemezét raktam be, megint "processor revision", F1, előjött a CD menüje, hogy telepítés, partíció menedzselés, meg hasonlók, de bármeikre kattintottam, a következő másodpercben fekete kijelző, balfelső sarokban villogó kurzor és semmi változás, hiába vártam.

Szerintetek mit tegyek? Sosem találkoztam még ezzel



2012. ápr. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Bios reset ?
2012. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kivettem a gombelemet, de semmi
2012. ápr. 29. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a hibát lefordítod Magyarra, akkor valami processzor hibára próbálja felhívni a figyelmed. Tehát processzor ellenőrzés. Nézd meg, hogy a proci jó e ebbe a lapba, vagy a helyén van e rendesen, stb..
2012. ápr. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Processzor módosítást jelent
2012. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!