Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a proci melyik amd-s...

Ez a proci melyik amd-s procival egyezik meg a teljesítményük kb?

Figyelt kérdés

Intel Celeron Dual Core E3400 húzva 4Ghz-re

erős hűtővel van



2012. ápr. 28. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Egy Athlon II X3 már veri több szálon, egy Athlon II X2-t meg hasonlóan meg kéne tuningolni...szerintem. De miért fontos ez?
2012. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

"Egy Athlon II X3 már veri több szálon, egy Athlon II X2-t meg hasonlóan meg kéne tuningolni...szerintem."


AZ X2 is lazán leveri. Nagyon gyenge CPU ez. "Celeron" máűr a neve is elárulja.

2012. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kaptam 0%-t? Egy X3 biztosan jobb proci átlagteljesítményben (főleg, ha az is picit meg van húzva), míg egy 3GHz-e X2 valószínűleg lasabb egy 4GHz-s E3400-nál, de egy kis tuninggal az is behozza. Sajnos átfogó E3400 tesztet nem találtam csak béna PassMark eredményeket, ahol alap órajelen az X2 250 picivel gyorsabb, mint az alapórajeles E3400. Azt mondjuk pontosan senki nem fogja megmondani, hogy milyen AMD procinak felel meg a 4GHz-re húzott E3400....
2012. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!