Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha új gépet építek, elveszlik...

Ha új gépet építek, elveszlik minden?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy most vennék új alaplapot, processzort, VGA-t és RAM-ot ! Az lenne a kérdésem ha ezeket megveszem, berakom a gépházba rendesen, elindítom a gépet a Win7 megmarad? vagy újból kell telepíteni mindent? mert minden más és drivereket is telepíteni kell !

Remélem értitek, köszi!:)



2012. ápr. 27. 10:23
1 2
 11/13 Pj0tr ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ingyen tennék mindezt. Ez egy szolgáltatás, amiért fizetni kell az esetek nagy részében.
2012. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

te szoktál ingyen dolgozni?

nem hinném. akkor ők miért tennék? :)

2012. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz a rendszernek. Én 3 gép alkatrészeid forgattam át, úgy hogy mindegyikben benne maradt a HDD rendszerrel együtt. Tehát azt mondom, hogy proci, alaplap, grafikus, RAM, full ki lett cserélve, a win 7-nek semmi baja nem lett, rögtön ment netre és szedte le az új drivereket. Ezt megcsináltam már jóó ideje, és tesóm gépén azóta se lett újratelepítve!!! Már vagy 2-3 éve az a rendszer fut, ha nem több. Karban van tartva, nincs semmi baja.


Persze én tudtam, hogy amit kicserélek benne, az mindenképpen jó és működik. Megtörtént már velem is, hogy dobozból veszem ki az alaplapot, beépítem, minden vadiúj, garanciás, és nem indul. Alaplap csere és már repült is!!!

2012. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!