Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szünetmentest szeretnék...

Szünetmentest szeretnék telepíteni, de miért írja az 'energiagazdálkodás'-nál, hogy "az UPS szolgáltatás le van állítva"?

Figyelt kérdés

Hogy kapcsolhatom be?

XP-m van, egy 1,7MHz-es Intel Celeron gépen. 1GB RAM

Lehet hogy az alaplap miatt? Kb. 6-7 éves.

Gyártó: ECS Modell: P4VMM2

AEG Protect A1000-es az UPS. Az energiagazdálkodási lehetőségek-nél felismeri a telepített szoftver után, de a fenntit írja ki.

Ha az UPS Monitorra kattintok, ott sem enged kapcsolatot: "failed to connect to" - és kiírja a IP számot.

Mit tehetek? Előre is köszönöm!


2009. jún. 22. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Így tudod elindítani a szolgáltatást


Jobb klikk a Sajátgép-en, Kezelés

Szolgáltatások

(vagy Vezérlőpult/Felügyeleti eszközök/Szolgáltatások)


Itt megkeresed a következő szolgáltatást:

Szünetmentes tápegység


A tulajdonságaiban beállítod, hogy indítás típusa: automatikus

És az "Indítás"-ra kattintva elindítod

2009. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem lehet bekapcsolni, az írja hibának, hogy nem válaszolt megfelelő időben a vezérlő parancsra.

Adatkábellel összekötöttem a pc-vel, fél percen belül "új harver"-ként telepítette, és utána a cd-t is felnyomtam, bár ott lehetnek gondok, mert több választási lehetőség között kellett választani és nem tud magyarul.

De a USP MONITOR így is rendesen fent van, de kapcsolatot nem talál. azt sem értem, miért kell neki az IP szám, meg hálózat. Internetem teljesen normális.

2009. jún. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!