Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfiguráció és egyéb kérdések!?

Levess007 kérdése:

Konfiguráció és egyéb kérdések!?

Figyelt kérdés
miért van az hogy az MSI GTX560Ti valahol 40000Ft valahol meg 70000??? A xgamerdesignerpc megbízható bolt? mert gyanúsan olcsó... De van egy szerintem jó konfigurációjuk: [link] Légyszi nyilatkozzatok róla! Véleményeket szeretnék...

2012. ápr. 26. 17:49
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
uh, szétfolyik az arcom, annyira gammmerrrr.. amúgy azon jót röhögtem, hogy van pofájuk elnevezni RoG-nak a konfigot (Asus RoG termékcsalád) erre MSI alaplap van benne. amúgy igen, gyanúsan olcsó, és még csak nem is tökéletes konfig (CX600? nemár). a marketig-bullshittől meg majdnem lefordultam a székről. szerintem hanyagold ezt a boltot.
2012. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Súlyos hiba a gép teljesítményére az olcsó béna reklámszlogenből asszociálni, főleg ha az Asus márkanevét majmolják. Már az oldal neve is gyanús, xgamerdesignerpc? Miért nem rögtön übergigabrutálmegaHDPCkillercallofdutyprosniper?



Számítógépet számítástechnikai szaküzletből vegyél, nem ilyen okádék helyekről.

2012. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és mondjuk ez [link] ez megbízhatóbb nem???
2012. ápr. 26. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!