Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos ütős lessz ez a gép?

Nos ütős lessz ez a gép?

Figyelt kérdés

Na annyit olvasgattam,én egy Gigabyte 6850 1GB DDR5 GV-R685OC-1GD vettem a múltkor,és sokan írták hogy a konfighoz gyenge lesz a 6850 így úgy döntöttem becseréltetem csere garanciába egy jobb kártyára, egy

Gigabyte 7850 OC 2GB GDDR5 GV-R785OC-2GD


[link]


így a konfig a következőképpen néz ki


MSI P67A-GD55-B3 alaplap

Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz ram

Intel Core i5-2500 processzor

Gigabyte 7850 OC 2GB GDDR5 GV-R785OC-2GD videókártya

Arctic Freezer Xtreme Rev 2 processzorhũtő

Western Digital 500GB SATAIII 7200RPM 32MB WD5002AALX

FSP 400PNF táp



így már remélem ütősebb lessz a gép mint a 6850 es kártyával


2012. ápr. 23. 17:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Akkor is ilyen kevés IQ-val rendelkeztél?
2012. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
nem rendelkeztem kevés IQ val és most sem mit kell gúnyolódni én arra értettem hogy ott is olvastam több márkáról jót is rosszat is és nehéz volt a döntés,ráadásul azon a területen teljesen ismeretlen voltam nem úgy mint a számításteknikában,de tudod mit inkább hallgatok magamra ha megszívom megszívom ha nem akkor nem de szerintem akkor sem olyan drasztikusan szar márka a gigabyte mint amit jó páran leírtak,pl csak magáról a 6850 chipről is olvastam hogy volt némi gond vele nem csak a gigabyte márkához kötve,szóval a kutya is a próbán döglött meg,és elég bunkó vagy hogy én normálisan írtam te meg szó szerint lehülyézel
2012. ápr. 25. 17:08
 23/23 A kérdező kommentje:

Na most jutott eszembe kérdés mi az esélye annak hogy két nap alatt két cucc is hibás lesz mert a múltkor mikor hozták a megrendelt alkatrészeim pont így jártam egyik nap kaptam másik nap visszaküldtem,pl az egyik cucc egy asus monitor ami azonnal pixelhibás volt,a másik meg egy MSI alaplap amit ki vettem a gyári csomagolásból és a processzor tűk kis része el volt hajolva,nos ha eltekintünk a csak videókártya témától és így nézzük a márkákat máshol is meg vannak a hiba faktorok pont mint a gigabyte nél.


Ja a másik olvastam külföldi oldalakat felhasználói véleményeket pl a Gigabyte 7850 OC ról és mindenki elégedett volt vele csak egy dolog nem tetszett nekik hogy a ventilátorokon lévő műanyag rezonált és picit zavaró volt a hangja,de ezt is meg oldotta az egyikük egy egyszerű dologgal

2012. ápr. 25. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!