Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gainward 9600gt Golden Sample...

Gainward 9600gt Golden Sample Tuning?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy akinek volt,vagy van, ilyen kártyája és húzta is az hogyan tette ?? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 21. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem xfx-be van ugyanilyen karim

először is leszedsz valamilyen tuningoló progit:MSI afterburner vagy EVGA Precision

felrakod stb.

ha belelépsz majd ott ezeket tudod állítani:CORE CLOCK,SHADER CLOCK,MEMORY CLOCK,FAN SPEED


a CORE CLOCK a videókari magjának az órajelét jelenti

Shader clock a shader órajelek(én se tudom hogy pontosan mi az)

MEMORY CLOCK a memória órajelek

FAN SPEED ez a vga ventillátorának a gyorsaságát jeleni

kis csúszkákkal tudod állítani majd a kívánt értéket,de ne húzz fel mindent maxra :) először tapasztald ki hogy milyen beállítás biztonságos

ha túl magas egy beállítás,akkor az abban nyílvánul meg hogy ha belépsz egy játékba, akkor szétesik a kép vagy lefagy

én ha húzom a kártyát akkor a ventillátort maxra szoktam tenni,hogy ne melegedjen annyira


Sok szerencsét! :)

2012. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Annyiban tudnál segíteni hogy te melyiket használod ,meg neked hány fps-t dobott +-ba:D)
2012. ápr. 22. 10:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah és a ez a kártyád egy szinten van a gainwarddal?:)
2012. ápr. 22. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:

hát játékfüggő,van amelyikbe 15-20at is dobott de van amelyikbe csak 2-3at


az én kártyámnak kicsivel magasabbak az órajelei :) az enyém most 780/1950/1000-en van ha neked ettől alacsonyabban van akkor állítsd be ennyire de ettől tovább ne nagyon menj

2012. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az ilyen gyárilag húzható kártyáknak, nincs aplap progijuk??:) vagy csak ezekben lehet minden húzható kártyát is?:)
2012. ápr. 22. 11:31
 6/9 A kérdező kommentje:
És am pl crysis 2 mekkora felbontáson és milyen bálításokon nyomtad? felhúzott karival?:)
2012. ápr. 22. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:
1280x1024-ben toltam közepes beállításokkal
2012. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem.!:D Jah és ha nem baj hogy ennyit kérdezek. Te melyiket használod (mármint húzó progi)?
2012. ápr. 22. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
én az EVGA Precisiont
2012. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!