Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy passzív hűtésű VGA hány...

Egy passzív hűtésű VGA hány fokra melegedhet fel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább a kártya pontos típusát leírhattad volna. Mert annak hiányában nem lehet erre a kérdésre érdemben válaszolni. Ahány kártya, annyi féle hőmérsékleti érték lehetséges.
2012. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van,bocs. Geforce 4 MX 440.


[link]

2012. ápr. 21. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
80-100 fokra is felmennek simán a passzív hűtéses kártyák... Nekem anno egy Geforne 6100 as 110 fokon is röhögve ment, nem volt semmi baja. szóval azzal ne foglalkozz
2012. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem ma volt mx440 em de ha jól emlékszem alapon 60 terhelve 80 fok környékén mászkált


ez nem szent írás vagy 10 éve volt ilyenem és a memóriám megkophatott

2012. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Átlagban a VGA-k üzemi hőmérséklete elég magas.. Nekem aktív hűtésem van, és zúzósabb játék, vagy 3D tervezéskor rendesen felcsúszik 90-100 fölé.. De ennek ellenére nem fagy, mert ezek az új kártyáknál normális.. A régiek, mint a tiéd, még jóval hidegebbek voltak.. Én személy szerint egy bő 60-70 fokot mondanék..De ha feljebb megy akkor se ijedj meg, nem fog kisülni.. A régi AGP-s kártyák egy atomvillanást is túlélnek :)
2012. ápr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azért a 100-110 C fokot én is túlzásnak érzem, valahol 90 C környékén tiltottak. Ha jól emlékszem, elvégre ezek már valóban évtizedes sztorik.


Manapság már eleve másra tervezik az olyan kártyákat, amik passzív hűtéssel rendelkeznek, ezeket nem is lehet annyira terhelni. Az MX440 valahol pont a határon volt, elvégre játékos kártya, mégsem csaptak rá gyárilag ventit. Én azért biztos ami biztos megtámogattam egy apróbb legyezővel. :)

2012. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszokat! :) En is ratettem egy ventit!
2012. ápr. 25. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!