Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a gépen?

Miért nincs hang a gépen?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van egy ASUS P4S-X típusú alaplapja. Újrarakta a windowst (XP), több drivert is kipróbált rajta de egyikkel sincs hang (gyártótól is töltöttünk le). Van valami használható ötlet?
2012. ápr. 19. 18:57
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom,miért van,de nálunk is minden újratelepítés alkalmával ugyanez a probléma.Ekkor mindig letörlöm,újratelepítem a drivert.Néha csak letörlöm,újraindítom a gépet és hagyom,hogy magától keresse meg a gép a lemezen.Fogalmam sincs,mi segít,de többszöri próbálkozás után egyszer csak újra lesz hang.Ha valaki tudja pontosan,én is szeretném tudni.
2012. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cipi8 ***** válasza:

Pár nappal ezelőtt szóltak nekem hogy nézzek meg egy gépet mert se hang se videókártya driver nincs! Megyek leszedtem a gyártó oldaláról a megfelelő driveret telepítem és semmi, majd találtam egy frissítést ugyanott ahol a driverek voltak mondom is magamnak hogy WTF? letöltöttem, telepítettem majd újraindulás után minden ok volt!


Valamikor több driver is van egy lapnál célszerű mindet végig próbálni valamelyik biztos jó lesz! Ha nem akkor driver genius progit szedd le és azzal kerestess, vagy AIDA 64-et telepítsd fel az kiírja hogy mik vannak a gépben és googlebe írd be és kapott találatokból válogass, csináltam már így is.

2012. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a driver checker-t rakta föl de semmi. Majd megnézzük amit a második válaszoló írt. Köszi szépen mindkettőtöknek!
2012. ápr. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!