Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell az 5.1 hangrendszerhez...

Kell az 5.1 hangrendszerhez hangkártya?

Figyelt kérdés

Először is, nem értek hozzá.


Szóval ha a gépre kötöm akkor kell bele hangkártya?


És iPod-ra rá lehet kötni valahogy?


2012. ápr. 18. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az alaplapok 99%-ban van integrált hagnkártya, általában az 5.1 rendszert is támogatják, szóval nem kell külön venni ha ez a kérdés.
2012. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És az iPod?
2012. ápr. 18. 16:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg hátul a gépedet, ha sok rózsaszín, meg zöld karika van rajta a kimenetek közt (amibe fülhallgatót dugnál ránézésre), akkor nem kell.
2012. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keresd ki, ha ilyen hangnemben követelődzve kérdezel akkor ha tudnám milyen 5.1-t veszel akkor sem válaszolnék.
2012. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kérdező, (már bocs, de) te hülye vagy!

próbáld meg az összes jacket egyszerre bedugni iPodba...ha ezzel nem segítettem, itt biztos megtalálod rá a választ: [link]

2012. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt a körbehuggyantott szalonnás úristókáját nöki!
2012. ápr. 18. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem is lenne ipodom, akkor én is ilyen kiskancsó lennék? Me' akkó' nem köll!
2012. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy hogyan hozható össze egy elektronikus készülék a társadalmi helyzettel. És mielőtt azt mondaná, hogy drága az Apple, elmondom: Nem drága, csak nem minimálbéreseknek találták ki.
2012. ápr. 19. 08:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Te valamit félreértesz... azt nem tudtam eldönteni, hogy azért vagy köcsög, mert ipodod van, vagy azért van ipodod, mert köcsög vagy... csak próbáltam finom lenni.


Ki beszél itt anyagi helyzetről?

2012. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat hogy most már irigy is vagy hogy én megengedhetem magamnak? Nem, én sem úgy keltem fel hogy "Tyű, ma köcsögös kedvem van, vegyünk egy iPodot"
2012. ápr. 19. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!