Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » OCZ Agility 3 60 gb SSD,27 gb...

Bluefoenix kérdése:

OCZ Agility 3 60 gb SSD,27 gb eltünik? Mitől lehet ez a probléma?

Figyelt kérdés
Szervusztok. 3 napja vagyok egy OCZ Agility 3-as SSD-nek a tulajdonosa, de minap vettem észre hogy túl kevés helyem van rajta. Win 7 és az egyéb mappák (User és program files mappákkal együtt) kitesz 18 GB-t, és marad 13 szabad GB-m. Nem tudom mi tarthatja vissza a maradékot. Ötletetek van? (Minden más a másik vinyomra vannak mentve). Köszi előre is a válaszokat.
2012. ápr. 16. 00:12
 1/5 Panda Péter ***** válasza:

OCZ-kkel előfordultak már másoknak is tárhely problémáik (rossz esetben adatvesztés is), reméljük nálad nem ez a helyzet.

nézd meg lemezkezelőben, hogy a teljes lemezterület le van-e formázva egy partícióra.


[OFF] na a többi kérdésnél azért téptem a pofámat, hogy nem kell ocz-t venni ott a samu, ott a corsair és még sorolhatnám [\OFF]

2012. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 18GB kevésnek tűnik a W7-hez. Igaz, 45 meg már sok, persze kérdés, hogy mennyi program van fent. Rejtett fájlokkal együtt nézed a 18GB-t?
2012. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rejtett fájlokkal együtt van 18 giga lefoglalt terület, ezenfelül 13 giga szabad. Tegnap este óta sikerült találnom 3 gigát még, de többet nem tudtam már belőle kisajtólni. Már mindent csináltam, pagefile.sys-t és a hibernate.sys fájl mérete is csak 1 giga, és akkor is eltűnik a 60-nak a fennmaradó része. Vírus irtás is most volt és semmi.
2012. ápr. 16. 09:15
 4/5 anonim válasza:

Nekem OCZ Vertex 3 van, 2 dologgal szabadíthatsz fel helyet magadnak.


Elindítod a parancssort (start - kellékek - parancsor) és beírod: -powercfg -h off

Ezzel kikapcsolod a hibernációt, aminek a fájlja akkora, amennyi ramod van.


Másik a lapozófájl, de azt csak akkor ajánlatos ha 16 GB ramod van legalább, azzal is felszabadítasz 8 gb körüli helyet.


Nekem ezzel a 2-vel fél vinyót felszabadítottam.

2013. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rosszul írtam, csak így írd be: powercfg -h off
2013. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!