Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények az alábbi perifériá...

Vélemények az alábbi perifériákról?

Figyelt kérdés

A fiamnak szeretnék venni a gépéhez egy kicsit az Ő szavával élve "extrémebb", vagányabb egeret venni, szeretném megkérdezni a véleményeteket hogy mi a vélemény az alábbi egérről:


Gigabyte GM-M6900 Gaming Black optikai egér (400-3200dpi, 3600fp


És egy fejhallgatót szeretnék saját részre, az alábbit szemeltem ki:


Ozone Attack Stereo


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 15. 19:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Utólag visszanézve az első mondatok furcsán fogalmaztam.


Javítom:


Szeretném megkérdezni a véleményeteket hogy mit gondoltok az alábbi egérről:

2012. ápr. 15. 19:07
 2/12 anonim válasza:
A napokban vettem egy ilyen egeret, és nagyon bejön! Nagyon kényelmes a fogása, habár a kisujjam mindig leér az egérpadra. Ár érték arányban az egyik legjobb választás! Teljesen meg vagyok elégedve vele ettől az apró hibától eltekintve. És nem egy utolsó szempont, hogy 3 állítható érzékenységi fok van rajta!!! Szerintem megéri
2012. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Elfelejtettem még mondani pár apróságot: 5 gomb szabadon állítható, görgőt lehet jobbra, és balra is dönteni (böngészésnél használom, előre-vissza), az oldala gumírozott, próbáltam szőnyegen, falon, érdesebb felületen, de tökéletesen követte az irányt, nem ugrált semerre :) Érdemes megvenni
2012. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményt, akkor gondolom érdemes lesz megvenni.


A fejhallgatóról mi a véleménye, ha megkérdezhetem. Hozzáértő embernek tűnik írása alapján.

2012. ápr. 16. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő, akkor az egér vásárlásáról még lebeszélnélek. Nem a típussal van a baj, hanem azzal, hogy egeret is úgy vesz az ember, mint cipőt.


Nem mindegy, hogy kicsi, vagy nagy a keze, szereti letenni a kisjujját, vagy inkább az egéren tartaná, lehet, hogy valamelyik haverjának olyanja van és ő csakazértis másmilyet akar, hogy nehogy már ugyanolyan legyen, sőt lehet, hogy az a bizonyos haver leszólta az egeret, mert neki nem tetszik, és ezután égő lenne egy olyan... Csupa ilyen személyes dolog miatt. Sőt, lehet hogy ő már régóta nézeget valamit, például egy R.A.T. -et (szerintem ennél extrémebb, vagányabb nincs). Igaz ez pl. sokkal drágább, de ha van a srácnak félretett pénze, te meg beszállsz azzal, aminnyivel tudsz, akkor a gyereknek az is nagy öröm.

2012. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még nem vásároltam meg, igaz holnap érkezik raktárra, de még le tudom mondani.


Utána olvastam az említett "R.A.T" egérnek, hát meg van az ára, de gondolom hogy minőségi egér is. Megkérdezem róla a véleményét, mondjuk egyértelmű lesz a válasz szerintem.


A fejhallgatóról mi a véleménye?

2012. ápr. 18. 09:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Ozone fejhallgatókat én is nézegettem, de nem ismerem. Valahol láttam egy videótesztet, talán a prohardveresek csinálták, a legkisebb, egy közepes és a legnagyobb ozone headseteket mutatta be egy srác.


A legolcsóbbról nem volt jó véleménye, gyengének találta az anyagminőséget, és a fejéről is leesett (elég kis feje volt a srácnak), a közepes és nagy (a legnagyobb kb. 15.000 Ft, 5.1-es) heedsetről viszont nem mondott rosszat. Keress rá 1-2 tesztre...

2012. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Folytatva: nem tudom mennyi a kereted a headsetre. Rákerestem és én az Ozone Oxidot gusztáltam, az olyan 7-8.000 Ft, esetleg a Creative Labs Fatal1ty Gaming Headsetet hasonló árban. Ez az Attacknál 2-3.000 Ft-tal drágább.


Viszont tényleg kell neked headset? Játék közben szoktál beszélgetni a többiekkel? (játszol multis játékot?)


Mert ha csak MSN, Skype miatt vennél headsetet, akkor szerintem jobban jársz jó minőségű fejhallgatóval, meg külön egy kis mikrofonnal (akár asztali, akár csiptetős, akár félfüles headset). Senkinek nem kényelmes "telefonálni" egy nagyméretű fejhallgatóban, meg a webkamera képén is hülyén néz ki. Csevegésre meg egy párszáz forintos mikrofon is teljesen jó.

2012. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, felnőtt létemre nem csak Skype és MSN-t használok, legalábbis nem erre a célra kell a headset.


Mai játékokkal játszom.

2012. ápr. 18. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Akárcsak én. Szóval szerintem ne a legkisebb ozone-t vedd.
2012. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!