Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "A lemezszerkezet sérült vagy...

"A lemezszerkezet sérült vagy nem olvasható. " hibaüzenet jpg formátumú képeknél, amik nagyon fontosak lennének. Hogyan lehetne őket megmenteni?

Figyelt kérdés
DVD-ről szeretném visszamásolni a képeket az új merevlemezre. Van egy másik hibaüzenet is: "A forrásfájlt- vagy lemezt nem lehet olvasni." Ez csak néhány fájlnál jelentkezik, a kérdésben lévő esetén viszont nem csinál semmit...

2012. ápr. 13. 19:26
 1/3 cipi8 ***** válasza:
Ez fájlrendszer sérülésnél szokott lenni! Nekem az egy vinyóm volt így a héten egy 250-es Western! A gép látta hogy van de nem tudtam még a mappákat sem látni és fontos cuccaim voltak rajta! De az Active File Recovery programmal le tudtam menteni szinte mindent róla és utána formáztam és vissza másoltam mindent, most már ok minden! A google-be írd be a progi nevét és töltsd le! Ha nem találod sehol akkor mail-be elküldom neked ugyanis én az nCore-ról szedtem le! Írj ha nem boldogulsz vagy segítség kell!
2012. ápr. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A Demo verziót sikerült letöltenem, csak sajnos üresen másolta fel a fájlokat.


Amúgy az első hibaüzenetes képeket sikerült megmentenem az IsoBuster programmal, de a második ellen az is tehetetlen...

2012. ápr. 14. 14:22
 3/3 cipi8 ***** válasza:
Ha csak az üres mappák vannak akkor azok már menthetetlenek! Sajnos elég sok silány minőségű DVD lemez van ami kis idő után tönkremegy!
2012. ápr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!