Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti kiszoktátok kapcsolni a...

Ti kiszoktátok kapcsolni a tápegységet?

Figyelt kérdés
Számitógépnek nemtudom melyik a jobb. Ha folyamatosan áram alatt van vagy, ha a gép kikapcsolása után a tápot is kikapcsolom.

2012. ápr. 13. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem szoktam mert ha nincs áram alatt a gép akkor az elemet (system battery) használja hogy tároljon bizonyos infókat és úgy hamrabb lemerül aztán nyomkodhatom az F1-et meg állíthatotm a dátumot minden bekapcsolásnál még új elemet nem rakok bele.
2012. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolós elosztóm van, azt szoktam lekapcsolni.
2012. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki éjszakára nyugodtan. Akkor nem zabál áramot semennyit. TV-re is vonatkozik, szünetmenetsre is, mindenre. Napközben viszont fölösleges áramtalanítani, viszont kapcsold ki a gépet, ha már nem használod.
2012. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.:) Eddig 2-1.
2012. ápr. 13. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

LOL :D


Csak azt tudnám most minek pontoztatok le,talán nincs igazam?Nem az elemet fogyassza ha nincs áram alatt?Dehogy nem.Most akkor mi a gond a válasszal?

Nem azt mondtam hogy ő se kapcsolja le csak hogy ÉN ezért nem áramtalanítom.Ennyi

Én az elemmel spórolok ti meg az árammal.Kinek melyik fontosabb,miből van kevesebb.Elemet nem árulnak nálunk a bótba de áram mindég van (általában) :D

2012. ápr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!