Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy RAMot?!?!

Vettem egy RAMot?!?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy 512Mb-os DDR2-es RAM-ot de mikor belerakom a gépbe elkezd sípoló hangot adni. Ugyan úgy néz ki mint a 3 három a gépbe. Segítsetek légyszi. :)

2012. ápr. 12. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az új modul is olyan órajelű, mint a többi? Hiába néz ki ugyanúgy, ha nem egyezik meg velük...
2012. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen géped van? Alaplap? Milyen a Ram benne? Nem lehet h DDR3 van a gépedben, és ezért nem tetszik neki a 2?
2012. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezen még nem gondolkoztam, és az órajelet nem tudom változtatni, ugye? :S Amúgy igen DDR2-es megy a gépembe az Alaplap neve: FUJITSU SIEMENS D2598-A1
2012. ápr. 12. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen. DDR3-ast bele sem tudna tenni egy DDR2-es gépbe, mert bele sem megy, mert máshol vannak a "pöckök". Esetleg simán csak rossz az a RAM...
2012. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és az órajele meg tökmindegy, hogy mennyi. Lényeg hogy DDR2-es legyen, max az alacsonyabb órajelén fog menni mind a kettő...
2012. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg persze most nézem, hogy nem is az alaplapod neve az amit írtál, hanem az egy notebok. Így megint más a dolog, mert laptopba nem szokott jó lenni a sima asztaligép RAM-ja... Egyéb hibát nem követtél el :)))
2012. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem... :D Asztali gépem van. És már vettem kéztől RAMot az is DDR2-es volt és szintén asztali gépből volt való.. 4et fogad be a gép. Ha kiveszek 2-t akkor se fogadja el ezt az 1et... :/
2012. ápr. 12. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Háááát ez nálam notebook: [link]
2012. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha asztali akkor rossz a RAM...
2012. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!