Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek hosszú játékra,...

Szerintetek hosszú játékra, inkább erős hűtés? [Lent]

Figyelt kérdés

Szerintetek meik éri meg jobban ha pl egyben sok időt , órákat játszok , erős hűtés hogy pls 70 fok alatt maradjon a kártya hőfoka vagy elég 1 gyengébb hűtés is és akkor 85körül mozog?

Nekem 1 gondom lenne az erős hűtésel hogy rohadt hangos.

50esen (felén) már kb mint 1 ventillátor olyan hangja van , mivel nem szigetel valami jól a gépház [Sharkoon T9].

Most így van beállítva : [link]

Szerintetek vegyem még feljebb vagy haggyam ?

Nemlessz baja a kártya ventijének ha sokáig pörög nagy sebességel.

a kártyám : MSI R6950-2PM2D2GD5


Bocs a hülye fogalmazásért :D



2012. ápr. 12. 00:16
 1/5 lordsithlord ***** válasza:
A kártya ventije nagy fordulatszámon maximum 2 évig fog Az a 85 fok már marha magas, ilyen hőfokon már károsodik a kártya maga is.
2012. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak a karinak referencia hűtője van. Jó az hagyjad úgy ahogy ő beállítja magát automatikusan! 85 fok már nem egészséges a karinak! 70 fok is már necces! Az enyém (Sapphire HD7950 OC) 50 fok alatt marad játékok közben! Van hangja de nem bánom, mert tudom, hogy nem forr fel a kari!
2012. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem , az a baj hogyha ugy hagyom ahogy az afterburner eredetileg beálitatta akkor szinte semmenyire nem hűt , , azértis állítottam feljebb jóval , de most hogy mondjátok hogy 85fok már káros így még feljebb teszem.

Egyébként lehet rosszul tudom , de a 6990-es az 100fok fölött is képes kibirni nem ?

2012. ápr. 12. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség 100 fok már semminek nem egészséges főleg nem egy ilyen kaliberű karinak!
2012. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem , viszont pls nem segítenétek beállítani ?

Alap járaton is 45-50 fok körül van ha nem csinálok semmit , lehet azért mert elég meleg szokott lenni a lakásban.

Esetleg mennyit érne az szerintetek hogy kiveszem a gépasztaltól a gépet , mert elég szűk helyen van , és leveszem az oldalát ?

Lehet hülyeséget mondtam de nemigazán értek hozzá :D

2012. ápr. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!