Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem egy XDL hero22 házam...

Nekem egy XDL hero22 házam van cserélni kéne?

Figyelt kérdés

Nekem van egy XDL Hero22 házam,és a gépem belét már szinte teljesen kicseréltem,de a házat és a tápot nem szeretném,de mindenhol azt olvasom hogy így az alsó tápos ház meg úgy az alsó tápos ház,maradhatok felső táposnál vagy tényleg ennyire jelentős az alsó tápos?


XDL Hero22 adatlapja

[link]


Általában sosem volt benne meleg


2012. ápr. 11. 22:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez kerülne a házba


MSI P67A-GD55-B3 alaplap

Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz ram

Intel Core i5-2500 processzor

Gigabyte 6850 1GB DDR5 GV-R685OC-1GD videókártya

Arctic Freezer Xtreme Rev 2 processzorhũtő

Western Digital 500GB SATAIII 7200RPM 32MB WD5002AALX

FSP 400PNF táp

2012. ápr. 11. 22:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik ne cseréld le én egy régi mistral os gépházat használok és már három konfig cserén túl van. Neked sem kell lecserélni. Nem tudom miért vannak sokan megőrülve az alsó tápos házért. Ha annyira meleg nekik a felső tápos akkor rakjanak bele elég hűtőt ja és jól rakják össze ez a lényeg nem az, hogy hol van a táp.

...Kicsit felfújtam sotty...

2012. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azért is kellet gondolkodnom elősször másik házban mert ami hűtőt vettem a cuchoz azzal riogattak hogy ki fog lógni a házból és nem megy rá az oldala,de ma megjöttek a cuccok és úgy láttam még a ház oldallapja meg a hűtő között marad vagy 2cm,így nem fogom cserélni a házat,meg szeretem is és tudom hogy csak a megfelelő levegő utat kell kialakítani benne,mert vannak sokan akik azt hiszik hogyha agyon van juggatva a ház akkor van jó szellőzése.Egy ismerősöm is úgy használta a házat hogy az oldalalpok leszedve és úgy ment mert azt hitte úgy jobb a szellőzés,holott akkor nem egyenletes a levegő útja
2012. ápr. 12. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

A külső zavaró jeleket is szűri az oldala anélkül nagyobb a meghibásodás esélye. Az egyik haverom úgy használta, hogy levette az oldalát és a szobaventilátorral hűtötte ez mondjuk nem olyan veszélyes (Csak elrontja cpu hűtőt.) na meg nyáron biztos nem melegszik de a két oldal levétele az már cinkes.

Ha már jól szellőzésről van szó akkor kell egy hűtő az előlapra, a hátuljára,meg az oldalára, (Mondjuk nekem az előlapon kettő is van.) és már is le bírja hűteni a "paksi atomerőművet" is...

(Előző)

2012. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát egyszer nekem is volt egy legendás AMD procim ami piszkosúl fűtött,télen jó volt radiátornak,nyáron meg rá kellet segíteni nagy ventivel.Nekem a gépben elől van 1 12cm es ventilátorom,hátul szint úgy egy 12cm es ventilátor,de az oldallapra nem teszek mert állítólag bezavarhat a hűtésbe,a procin meg egy Arctic Freezer Xtreme Rev 2 processzorhũtő van 12cm es ventilátorral,na meg ugye egy 400wattos FSP táp 12cm es ventilátorral,szerintem ennyi venti elég lessz egy jó hűtéshez



Arctic Freezer Xtreme Rev 2

[link]

2012. ápr. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!