Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzoroknál pl a Core 2...

Processzoroknál pl a Core 2 Duo számít négy magosnak? Vagy hogyan tudom, hogy az most 4 magos?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Core 2 Duo kétmagos.
2012. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor a Core Duo és a Core 2 Duo között mi a különbség?
2012. ápr. 11. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Core 2 Quad a négymagos!

Core Duo tudtommal egy mobil proci volt, asztaliba nem létezett (nem volt pl 64 bites támogatása sem). Intelnél a Core már 6 éve márkanév is (Core, Core 2, Core i).

Néhány helyen olvastam olyat, hogy a Dual Core szó helyett (ami kétmagost jelent) írnak Core Duo-t.

2012. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Vagy hogyan tudom, hogy az most 4 magos?"

Ha már az egyszerű angol se megy ilyen szinten(és az újaknál már nem is jelölik így) akkor a legegyszerűbb ha ellátogatsz a CPU gyártó oldalára és megnézed.

2012. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Ha már az angol se megy" már megbocsáss de nem tehetek róla hogy németes voltam.
2012. ápr. 11. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"már megbocsáss de nem tehetek róla hogy németes voltam."

Ez nem szemétség akart lenni, csak jeleztem hogy eléggé egyértelmű, ezt ne vedd rossz néven. Amúgy ahogy írtam ott a gyártó oldala, minden szépen leírva.

2012. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben,köszi és bocsi
2012. ápr. 11. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!