Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek? (jó...

Csombor kérdése:

Milyen alaplapot vegyek? (jó az ha egyezik a videokártya márkája az alaplapéval)?

Figyelt kérdés

videokártyám (már meg vettem)gigabyte hd 6870

processzor fx 8120

fsp hexa 500

1600mhz 8gb ram(érdemes lenne beli tenni 16 ot vagy felesleges.


[link]



[link]



ár nem számít.



2012. ápr. 9. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj a márkának egyeznie.

Felesleges 16GB RAM átlag felhasználásra és játékra (még a 8 is sokáig elég lesz).

Alaplapból nekem Asus M5A97 Pro van, szerintem elég jó.

A fenti 2 deszka közül ránézésre mindkettő jónak tűnik, bár manapság nőtt az elégedetlenség a Gigiával és nőtt az elismerés az Asrock-kal kapcsolatban...hát nem is tudom.

2012. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel amd procit választottál, gondolom játékok mellett valami videó renderelési vagy hasonló dolgot is tervezel, azok szerethetik a ramot de ha tényleg csak játékokra kell bőven elég a 8. Amúgy inkább az asrock, gigabyte alapokról sok rosszat hallani mostanában. (nemtok konkrétumot csak napi 1-2 ilyen kérdés van és okosabbak mindig mondják, hogy a giga mostanában rossz)
2012. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de hallotam inen onnan hogy ha paszol a márka akkor azt jobban szereti a vkártya amugy pci x 4 be lehet majd tenni egy hd 6870 est?
2012. ápr. 9. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A márka egyezés szerintem lényegtelen...
2012. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7# 3

Ez konkrétan akkora baromság mint egy ház(tudom hogy közhely)

A kettő közül az ASRock, de azon(is) vacak Etron az USB3 vezérlő, ha van kereted én inkább egy asrock 970 estreme 4-et, vagy ASUS M5A97-et vennék.

2012. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!