Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MEGÉRI MEGVENNI?

MEGÉRI MEGVENNI?

Figyelt kérdés
Van egy eladó asus Eee pc 1201N-es laptop 50000-ért eladó rossz a jack imenet és hiányzik az x gomja azt lehet külön csrélni ha szerzek valahogyan hozzá vagy teljes billentyüzet kell mert én akarok játszani is rajta de a 1201PN állitolag 512mb os vga-val rendelkezik az ionnal 2-vel és nvidia optimus technologiával valaki tudna mesélni nekem erről az ionrol az elsőről hogy mennyire gyors, mert játszásra meg netre és filmre kéne full hd-t lejátszik a 1201n érdemesebb 20000-ret rá fizetni hogy a 1201pn-t vegyem?
2012. ápr. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el ennyiért ezt a gépet.. 80 e -ért már 5* jobbat kapsz amin van gari és még a játékok is jól futnak rajta . jah meg minden működik rajta
2012. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vennék 80000-ért csak nincsen annyim de nem akarok nagyobbat mert ekkora kijelző tökéletes könnyebb hordozni mint egy 15 vagy 17"-at amugy megéri vagy nem? amugy a jack baja lehet szoftveres vagy talán a csatlakozo ment tönkre lehetne cserélni a hangkártyát ha integrált nem mi?
2012. ápr. 8. 19:55
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és nekem elég ekkora teljesitmény mert nem egy gamer gépet akarok venni csak egy hétköznapi használatra valo könyü stilusos lapit és még ha erősebb is lenne akkor sem használnám ki mert ahoz inkább már a gépen nyomom amugy tudnál nekem linkelni olyan laptopot amire gondoltál
2012. ápr. 8. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

ez legalább működik és nem sokkal drágább

2012. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!