Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPhone vagy iPad?

IPhone vagy iPad?

Figyelt kérdés
Nahh, komoly döntés előtt állok... iPad,és iPhone között vacilálok de nem tudom melyik mellett döntsek.. Van egy Samsung Galaxy S2m is,de húz a szívem az iPhone felé is.. De kellene az iPad is és végülis még jobb választás is lenne mertott az S2m és telónak nekem megfelel:// De valahogy jó lenne venni egy iPhonet, de egy iPadot is.... HELP MEEEEEE!

2012. ápr. 8. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iPhone és az iPad 2 teljesen különböző eszköz...


Döntsd el mi kell egy telefon, vagy egy tablet.

Erre irányultak már itt kérdések, hogy érdemes-e tabletet venni.

Az általános vélekedés, hogy baromira nem éri meg, csak nagyon kevés embernek, akik tényleg ki tudják használni, mert komoly munkára alkalmatlan jó formán.

(Van neked is egy 7"-os Galaxy Tabom és egyetértek, de mivel telefonként is használom, nekem ez így jó...)


Döntsd el mi kell neked jobban.

(De mondjuk én nem vagyok alma párti, egy halom androidos tablet is van ám a piacon már.)

2012. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem tablet lesz ebből. Minek vegyek még egy telefont az S2m mellé:D Kösz a választ
2012. ápr. 8. 15:10
 3/3 anonim válasza:

Ha van telefonod, akkor nem kell még egy.

Telefonnal beszélsz, elérsz bárkit akit akarsz, IPad-en meg nagyon élvezetes játszani.

2012. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!