Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A külső "Vinyót" a TV készülék...

Bonnbo kérdése:

A külső "Vinyót" a TV készülék olvassa, a számítógép miért nem?

Figyelt kérdés
A külső "Vinyót" a TV készülék olvassa. Ha rákötöm a számítógépre, csak a dobozt mutatja (szabad tár, foglalt tárhely nem) és nem tudom megnézni mi van rajta. Most szétszedtem és közvetlenül a géphez van csatlakoztatva. A helyzet ugyanaz,(csak a meghajtót mutatja) nem látom a tartalmat.Mit tehetnék, hogy menteni tudjak róla néhány fontos dolgot? A TV miért tudja olvasni a számítógép nem?
2012. ápr. 8. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tévéddel formáztad, és speckó fájlrendszere van.

Ha a PC-vel formázod akkor meg a TV nem fogja látni.

2012. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Hogy érted hogy a dobozt mutatja? Betűjelet kap?
2012. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valsz. a TV nem Windows kompatibilis fájlrendszert használ. Próbáld felcsatolni linux alá, hátha az felismeri. Kicsit több fájlrendszert ismer a Windows-nál.
2012. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a részleges válaszokat. Válaszaim és kérdéseim. Nem TV-vel lett formázva, hanem számítógéppel NTFS fáljrendszerre. A rá töltött adatokat, filmeket, tartalmat, stb. eddig látta a masina. Most ha rákötöm, csak egy dobozt mutat és a meghajtó nevét - a vonalzót sem, hogy mennyi a szabad és tele tárhely. A NOD állandóan formatálni akarja, de nem hagyom. Az volt az ismerősöm javaslata, vigyem el hozzá, talán az XP felimeri. Én WIN7 64 bites op. rendszert használok. Tegnap próbáltam GetDataBack-al javítani, de 6 óra alatt 400 ezer recordot vizsgált át. A teljes rekordszám 1,9 Milliárd. Nem tévedés. A "Vinyó" 1 terrás. Hetekbe telne a teljes javítás, Próbálkoztam a"Sentinellel" is de nem találok hozzá kulcsot, a javításra pedig kulcs nélkül nem alkalmas egyéb dologra igen. Mint említettem is, a TV minden (fő) mappát lát (szintén USB csatlakozás, mint a számítógéphez), még a fotókat is megnyitja és levetíti, nem beszélve a filmekről. Javaslat? Köszönöm az eddigieket is! Üdv: bonnbo
2012. ápr. 9. 13:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Talán még: Ha a TV nem Win. kompatibilis fáljrendszert használ eddig miért nem volt gond a kompatibilitással, miért csak 1 hónapja jött elő? A "Vinyo" 6 hónapos és nincs agyongyötörve. Üdv:

bonnbo

2012. ápr. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!