Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgősen kéne info van egy...

Bambi0123 kérdése:

Sürgősen kéne info van egy ASROCK ALiveNF6G-GLAN alaplap?

Figyelt kérdés
lapom mien processzort rakhatok bele számit valamit az alaplap fbs-e mert ennek a lapnak 1000 mhz amit meg kiad a procesor támogatási listán ennél a lapnál természetesen a jofajta procik fbs-e 2000 mhz vagy ez nem számit tanácstalan vagyok ha van valakinek ilyen lapja vagy aki ért az ilyesmihez szoljon már hozzá legyen oly szives kérdésem csak azért születet mert mindenképpen le akarom cserélni a procim mert ami most a lapon van az nagyon gyengécske semporon le-1250 2200 mhz és mszeretnék a mostani játékokal játszogatni pl MW3 BF3
2012. ápr. 7. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Ezeket támogatja.
2012. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ találkoztam evvel a listával mielőt létrehoztam a kérdést de engem az érdekelne hogy alistán fel van tüntetve az fbs amit én kinéztem magamnak annak 2000mhz az fbs ennek van valami köze az alaplapnak az fbs -éhez aminekem 1000mhz vagy az nem számit és ami a listán van azoközül bármeiket beszerezhetem?
2012. ápr. 7. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami a listán van beleteheted.
2012. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!