Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet gyorsítani a...

Hogyan lehet gyorsítani a Windowst memóriabővítés nélkül és programok törlése nélkül?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 07:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt, hogy memóriabővítés nélkül. Erre lecseréltetnéd vele az egész konfigot (HDD, RAID). Szerinted ez mennyire hasznos válasz??
2012. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy "ha mutatsz olyan vinyót, ami sebességben tudja a sata2-t...". Esetleg ha visszaolvasnál. Te csak idejössz kötekedni anélkül, hogy tudnád, miről van szó. Ez vajon a kérdező szempontjából mennyire hasznos?


Főleg, hogy ismered személyesen, lévén, hogy vágod fejből az anyagi kereteit. Elmehetnél vele a boltba, és segíthetnél választani...

2012. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Elkanyarodtál a kérdéstől...

Elsők között válaszoltam a kérdésére...

Leírta, hogy nem akar bővíteni. Na vajon miért???

2012. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja én azt hittem, hogy a kérdezőnek kell válaszolni, mert a RAID-es kérdés nem tőle származik...
2012. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Elsők között válaszoltam a kérdésére..."


Én meg legelőször. És pontosan dettó ugyanazt írtam le, mint te, csak más szavakkal. A többi meg rizsa, amibe te belekötekedtél. Ennyi.

2012. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, te voltál a jótündéres. Szintén hasznos válasz volt :)))
2012. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a tiéd, csak feltételez némi intelligenciát a megértéshez. Szerintem elég nyilvánvalóan következik belőle, hogy sehogy.
2012. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Azt honnan tudhatom meg, hogy a hátlapon nem az a memoria eszköz van benne, mint az ujratelepités előtt volt?

Csak finoman válaszoljatok, mert nem sokat értek az ügyhöz!

2013. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!