Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon baj lehet a videokártyám...

Lpeter87 kérdése:

Vajon baj lehet a videokártyámmal?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy kb. 1 hónappal ezelőtt még minden játék tökéletesen futott a gépen (pl.: skyrim, modern warfare 3, battlefield 3 és ezek ultra magas grafikai beállításokkal.) most meg a közép szintű játékok akadoznak le kell venni a beállításokat a normális futáshoz mi lehet a probléma ? A videokártyám egy ati radeon HD 4650 512mb

2012. ápr. 6. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked ultrán mentek ezek a játékok ezzel a karival, én veszek egy kenyérpirítót és azzal tolom.

Viccet félretéve egy driver frissítés, esetleg gépkitakarítás, vagy kissebb beállításokra/felbontásra való állítás megoldhatja a problémát.

2012. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is csodálkoztam, hogy ezeket a játékokat így viszi.

Amúgy a drivereket driver genius professional nevü programmal szoktam letölteni és az azt írja a legfrissebb driver van a gépen a karihoz ráadásul az ati catalyst is ugyanezt írja. a tisztítást meg sűrített levegős kompresszorral szoktam pucolni a gépet.

2012. ápr. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!