Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen programok szükségesek...

Milyen programok szükségesek manapság?

Figyelt kérdés

tudom, hülyén hangzik a kérdés de a következő a helyzet:

eddig egy őskövület nagyon rossz gépem volt, semmi más nem ment rajta csak egy böngésző.

végre betudok ruházni egy manapság jó fajta toshiba gép, olyan kategória amit tescoban, stb helyeken 150körül árulnak. (konkrét típust még nem választottam, de ez alapján azért belehet lőni

a kérdésem az hogy milyen programokat érdemes jelenleg felrakni egy laptopra?

itthoni ebay eladásos "munkára" , netezésre használnám főleg..elvinni sokat nem nagyon akarom

25vagyok, lány


2012. ápr. 5. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy bármilyen üzleti információt, esetleg tervrajzokat tárolsz, amiket nem szívesen adnál át a konkurenciának akkor is. Ezért írtam.
2012. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 lindmayer ***** válasza:

ha ez lenne a helyzet, akkor vagy konkrétan azt kérdezte volna, hogy melyik programmal lehetne titkosítani

meg ha tényleg ilyenekkel foglalkozna, akkor lenne egy hozzáértő szakembere aki az ilyen dolgokban a segítségére van

2012. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Melyik hülye mondta hogy kémkedik a daemon tools?

Ha telepítésnél kikapcsolod hogy ne küldjön infót akkor semmi baj sincs vele, nyugodtan használjátok.

2012. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!