Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs bekötve az előlapi...

Miért nincs bekötve az előlapi USB panel?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is úgy vett üzletből és új gépet, hogy eleve nem volt bekötve az USB panel. Ezeket miért nem kötik be ahol összeszerelik? Nem hinném, hogy feledékenységből mert nem egyszeri esetről tudok.

2012. ápr. 4. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos lusták kicsit tüskékre kell kicsi csatlakozókat tolni (bár jobb házakban az egész egy téglatömb és egybe rádugod az alaplapra). Ha rosszul kötik be akkor meg el is rontja a pendrive írási sebességét véglegesen.
2012. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:

hát én még nem találkoztam olyan igénytelen gané házzal, ahol tüskénként kellett volna rádugdosni az előlapi usb-t az alaplapi kivezetésre...

am sztem csak szimplán lustaság. vagy egy indok, hogy visszavihesd, hogy megcsinálják (pénzért) vagy feltépd a garimatricát.

2012. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mercury házamat tüskénként kellet. Meg még az az előtti nagyon régit is.
2012. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cipi8 ***** válasza:

Mert lusták, meg eléggé tökölős művelet ha nem téglába hanem 3+1 és ezt kétszer is kell vagy már az audio csatlakoztatásnál fel megy bennük a pumpa!


Egyszer én is rosszul tettem rá de akkor annyi volt hogy a gép abszolút nem látta, vagy ha még is akkor ha csatlakoztattam valamit bele akkor figyelmeztetett hogy az eszközt nem is meri fel, de miután meg lett a hiba utána minden ok volt!

2012. ápr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cipi8 ***** válasza:
Mercurym nekem is volt hát volt WTF **************!!!!!!!!
2012. ápr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!