Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy számítógép össze szerelése...

Egy számítógép össze szerelése előtt állok nem tudom hogy mit kell az össze szerelés után?

Figyelt kérdés
Egy számítógép össze szerelése előtt állok. Szóval az lenne a kérdésem hogy beteszem az alaplapot meg mindent és utána nem kell vele csinálni semmit (csak felhúzni az op rendszert) vagy a biosba be kell állítani ezt azt??

2012. ápr. 3. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Megtanulni magyarul írni, de lehetőleg még előtte.
2012. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mate0117 ***** válasza:

háát lehet jobban jársz ha elviszed vkihez aki már csinált ilyet...


a saját és persze a géped érdekében....

2012. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
a nyelvtan+telefonkönyv kombót ajánlanám én is
2012. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Siettem ezért nem írtam helyesen...

szereltem össze gépet de nem én húztam fel rá az op rendszert. Így nem tudom mit kell csinálni utána.

2012. ápr. 3. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Összerakod a gépet ,bekapcsolod majd berakod a telepítő lemezt ennyi. esetleg BIOS frissités de ezt alaplapja válogatja.
2012. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó válasz írójának.

a többiek ha nem értenek a gépekhez ne kontárkodjanak bele.

és ha a kérdésemre nem tudják a válasz, akkor inkább ne írjanak ha ennyire h_ü_l_y_é_k.


Köszönöm...

2012. ápr. 4. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted hülyék, de legalább írni megtanultak, ami a második osztályban már nem ritka, sajnos neked ez a szint magas egyelőre.
2012. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!